Pasożyty u dzieci – być może Twoje dziecko też je ma

Szacunkowe dane wskazują, że prawie 90 proc. dzieci może być zarażonych różnego typu pasożytami. Nie czekaj, aż problem da osobie znać. Przekonaj się, jak w łatwy sposób zadbać o zdrowie swojego dziecka.

Pasożyty u dzieci – tak się objawiają

  • zgrzytanie zębami
  • niepokój, drażliwość
  • niespokojny sen
  • dłubanie w nosie
  • moczenie się
  • alergie
  • swędzenie części intymnych

Pani Bożena z Piły: Pasożyty u dzieci to prawdziwa plaga

Mój syn od roku chodzi do przedszkola i ciągle przynosił z niego jakieś choroby. Jednak to, co stało się teraz przerosło moje wyobrażenia. Od pewnego dnia zauważyłam, że ciągle kaszle, nie może usiedzieć na miejscu, drapie się. W nocy kolejna tragedia: zaczął sikać do łóżka, mimo że nigdy tego nie robił. Do pewnego momentu żaden lekarz nie potrafił nam pomóc, a byliśmy u kilku specjalistów. Nikt nie postawił właściwej diagnozy. Po tylu nietrafionych diagnozach w końcu dowiedziałam się od przyjaciółki o teście, który prawidłowo rozpoznaje chorobę i znajduje przyczynę dolegliwości. Uważam, że to był dobry wybór: mały jest spokojniejszy, ewidentnie ma mniej pasożytów. Czekamy na rezultaty dalszej kuracji.

Pasożyty, to problem, z którym zmagają się prawie wszyscy, niezależnie od wieku. To prawdziwa plaga naszych czasów. W jaki sposób możemy z nią walczyć. Jedyny sposób to skuteczna diagnostyka oraz kuracja naturalnymi prepratami. Dlatego właśnie polecam wykonanie Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Test Obciążeń jest oparty na nowatorskiej metodzie diagnostycznej dr Volla. Umożliwia on pełną diagnostykę organizmu oraz poznanie jego “słabych punktów”. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny. Po jego wykonaniu i omówieniu wyników ze Specjalistą Revitum możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która pomoże pozbyć się nagromadzonych szkodliwych substancji (toksyn, pasożytów, grzybów), zagrażajacych naszemu zdrowiu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *