Obciążenia Organizmu

Obciążenia organizmu to tak naprawdę nasi wrogowie. Wrogowie naszego organizmu. Niestety dbać o swój organizm zazwyczaj zaczynasz w momencie, gdy Twoja ingerencja jest już niezbędna. Co więcej, ta ingerencja, to muszą być wielkie posiłki, bowiem organizm przegrał walkę.

Gdy boli Cię głowa, czy masz niepohamowaną ochotę na słodycze, albo męczy Cię alergia, jesteś trochę chory, a może zdrowy? Według społecznego uznania, chory to ten, u którego wykryto chorobę. Jednak czy to, że trawiąca dolegliwość nie daje wyraźnych objawów, ma znaczyć, że jesteś zdrowy? Otóż nie!

Gdy jeszcze nie trawią Twojego ciała widoczne objawy, znaczy że nie dokonały na tyle wielkiego spustoszenia, by się ujawnić. Tak między innymi działają szkodliwe substancje – toksyny, obecnie znajdują się wszędzie. Przyczynił się do tego znacznie postęp technologiczny, idący na ilość nie na jakość. Toksyny znajdują się w powietrzu, wodzie i jedzeniu. Za każdym razem w mikroskopijnych ilościach odkładają się w organizmie. Gdy ten jest silny, jest w stanie na bieżąco się ich pozbywać, lecz do czasu. W natłoku tych substancji, organizm nie będzie w stanie sobie z nimi poradzić, zaczną się odkładać i coraz bardziej szkodzić. Na początku będzie to niemalże nie zauważalne, z czasem będzie się to zmieniać. Pojawią się objawy, które będziesz chciał zlikwidować, a nie ich przyczyny. Takich obciążeń organizmu, cichych zabójców jest znacznie więcej. Ich sprzymierzeńcem jest czas.

Do podstawowych przyczyn chorób i dolegliwości należą:

  • Toksyny
  • Grzybica Ogólnoustrojowa
  • Pasożyty
  • Metale Ciężkie
  • Niedobory Minerałów i Witamin
  • Borelioza
  • Helicobakter
  • Zaburzenia Metabolizmu Glutenu
  • Reakcja Autoimmunologiczna

Jak zdiagnozować przyczyny?

Prym wśród metod diagnostycznych wiedzie Test Obciążeń Organizmu, jest to metoda wykorzystująca elektroakupunkturę według metody dr Volla. Metoda ta pozwala wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości. Na zachodzi od dawna popularna, w Polsce dopiero rozwija skrzydła. Zyskuje na popularności, dzięki szybkości, kompleksowości i nie inwazyjności. Bez bólu, bez zbędnego stania w kolejkach, wszystko zostanie przeprowadzone podczas jednej i tej samej wizyty. Pozwala to szybko rozpocząć walkę i pozbycia się obciążeń organizmu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *