Tasiemiec – jak poznać, że zagościł w naszym organizmie?

Znacznie schudłeś, mimo że nie stosujesz żadnych diet? A może ciągle wymiotujesz lub masz biegunki? Nie czekaj z diagnozą, takie objawy mogą świadczyć o tym, że w Twoim organizmie zagościł tasiemiec. Sprawdź, jak go skutecznie zwalczyć.

Tasiemiec to pasożyt występujący u ludzi i bydła, którego rozmiar może przekraczać nawet 15 m! Jego nazwa bierze się ze specyfiki budowy ciała: jest ono podzielone na taśmowate segmenty. Człowiek jest dla tasiemca zawsze ostatecznym żywicielem.
Zobacz, jak pasożyty mogą wpływać na nasze zdrowie:

Poniższe objawy mogą wskazywać na obecność w organizmie tasiemca:

  • nagłe przybranie na wadze, jak również nagłe chudnięcie
  • wymioty
  • silne łaknienie
  • mdłości
  • ból brzucha
  • anemia
  • osłabienie

Pan Karol z Kielc: Tasiemiec spowodował duże spustoszenia w moim organizmie

Nie wiedziałem, co mi jest, dlaczego tak bardzo schudłem. Znajomi mi się dziwili, czy nie jestem chory. Niestety, okazało się, że jednak jestem. W internecie znalazłem informację o teście, który diagnozuje przyczyny chorób. Nie czekałem długo z zapisaniem się. W Revitum dowiedziałem się, co mi dolega, dlaczego jest mi ciągle słabo i dlaczego wymiotuję. Dostałem odpowiednią kurację i już czuję, że jest lepiej .Spadek wagi został zahamowany, mam też więcej siły.

Tasiemiec- różne objawy, wiele szkód dla zdrowia

Tasiemiec może dawać różnorodne objawy, które wiele osób często lekceważy, sądząc, że to zwykła niedyspozycja żołądkowa. W efekcie takich zaniedbań tasiemiec rozwija się, co oznacza dalsze osłabianie organizmu oraz ryzyko poważnych powikłań. Dlatego konieczna jest profilaktyka i sprawdzenie stanu zdrowia. Do tego niezbędna jest skuteczna diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu, który umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz procesów zachodzących w organizmie, jak również skuteczne i szybkie reagowanie na obecność tasiemca w organizmie – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Jedynie poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz pracy układu odpornościowego może dać podstawy dla dalszych działań zmierzających do pozbycia się problemu, jakim jest tasiemiec.Proponujemy Test Obciążeń – skuteczną metodę diagnozy stanu zdrowia. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi negatywymi odczuciami, jest on w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Nie trwa również długo – jedynie ok. 45 min. Po jego wykonaniu i omówieniu wyników możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która usprawni proces pozbywania się tasiemca i wzmacniania sił organizmu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *