Glista ludzka – najpowszechniejszy robak

Mało jest pasożytów, które upodobały sobie tylko i wyłącznie człowieka. Większość z nich nie jest aż tak wybredna. Jednak glista ludzka własnie taka jest. Zawroty głowy, pokrzywki, świąd skóry, nadpobudliwość czy też rozstrój żołądka. To tylko niektóre z objawów, jakie można zaobserwować przy zakażeniu tym pasożytem.

Dzieje się tak, ponieważ glista ludzka w ciągu całego swojego życia jest w stanie złożyć ponad 70 milionów jaj. Dziennie jest to ok. 200tys! Dodatkowo człowiek jest jedynym żywicielem glisty ludzkiej i tylko jego zaraża, dlatego powinno się wykonywać Test Obciążeń Organizmu aby sprawdzić, czy i my nie zaraziliśmy się glistą. Glista ludzka, jak większość pasożytów, wywołuje u człowieka chorobę przypisaną tylko sobie. Jest to askarioza, ale łatwiejsza jej nazwa to po prostu glistnica. Glista ludzka może osiągnąć nawet 40cm co czyni ją największym nicieniem, jaki może zaatakować ludzkie jelito cienkie.

Jak zauważyć pasożyta? – Glista ludzka objawy

Początkowe objawy zakażenia glistą ludzką nie są proste do zauważenia. Tymbardziej, że pasożyt występujący w organizmie w małych ilościach zazwyczaj nie przejawia objawów swej obecności. Glista ludzka jest dość duża, dlatego też często możemy ją zauważyć w kale. Glista ludzka może wywołać silną biegunkę czy nieżyt kiszek. Częstym objawem jest także podrażnienie wyrostka robaczkowego. Najgroźniejszym objawem glisty ludzkiej może być zator jelita. Taka przypadłość pozostawiona bez kuracji może doprowadzić nawet do śmierci.

Glista ludzka powoduje bóle gardła, brzucha czy wątroby. Glista ludzka wydziela dużą ilość toksyn, które mogą zatruć komórki nerwowe. Skutkuje to zaburzeniami układu nerwowego co przejawiać się może poprzez ataki epileptyczne, konwulsje czy nocne dreszcze. Możliwe jest także uczucie ssania w żołądku, zaparcia, zawroty głowy czy też niewyjaśnione puchnięcie twarzy. Czasami tym objawom towarzyszą także duszności. Jeżeli zaobserwowaliśmy takie objawy należy jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu, aby rozpocząć kurację przeciwpasożytniczą. Jak w przypadku wielu pasożytów obserwowalny jest również spadek masy ciała.

Jak zaraża glista ludzka?

Jaja glisty ludzkiej są wydalane z organizmu wraz z odchodami i w ten sposób dostają się do gleby. Następnie poprzez glebę dostają się do wody, którą później spożywamy i w ten sposób zarażamy się pasożytem. Jaja glisty ludzkiej przez glebę mogą także dostać się do warzyw czy owoców. Dlatego ważne jest dokładne mycie owoców i gotowanie warzyw. A jeżeli podejrzewamy zakażenie glistnicą należy wykonać Test Obciążeń Organizmu, aby pozbyć się pasożyta.

Jaja glisty ludzkiej po spożyciu lądują w jelicie cienkim. Tam wykluwają się robaki, przebijają cienkie ścianki jelita i wraz z krwioobiegiem płyną do płuc. Tam dojrzewają i następnie, poprzez gardło, wracają do jelita by dalej tam egzystować.

Test Obciążeń Organizmu przeciwko pasożytom

Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie obciążenia, które mogą zalegać w twoim organizmie. Ale czym właściwie są obciążenia? To przyczyny wszelkich chorób, a w skutecznej kuracji chorób chodzi o to, by zwalczać przyczyny choroby a nie jedynie łagodzić jej objawy. To jest błędne koło! Wydajemy pieniądze na środki, które jedynie przeciwdziałają objawom choroby, ale nie robią absolutnie nic z tym, co choroby powoduje. Wykonując Test Obciążeń Organizmu otrzymasz pełną listę obciążeń, które zagrażają twoejmu organizmowi. A mogą to być min.: grzyby, toksyny, braki minerałów czy witamin, reakcje autoimmunologiczne lub problemy z metabolizmem glutenu. Test trwa ok. 45 minut, a zaraz po nim otrzymasz indywidualną kurację, która zwalczy obciążenia.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *