Dyspepsja. Ciężka niestrawność

Wiele osób często miewa uczucie pełności w żołądku lub też ciągłego, uporczywego zalegania pokarmu w brzuchu. Do tego dochodzi puste odbijanie się czy też przerywane bóle w nadbrzuszu. Wszystkie te objawy mogą wskazywać na to, ze cierpisz na dyspepsję. Wykonaj Test Obciążeń Organizmu aby poznać i zwalczyć przyczyny tej dolegliwości.

Dyspepsja jest dolegliwością bardzo podobną do niestrawności jednak o silniejszych objawach. Na tę chorobę układu pokarmowego na świecie może cierpieć okresowo czy nawet stale od 20 do 30 proc. populacji świata. Jest to ponad 2 mld. osób! I znaczna większość z nich nie do końca wie, co jest przyczyną tej choroby. Dyspepsja jest niestrawnością objawiającą się długim, zazwyczaj minimum czterotygodniowym bólem brzucha. Na dyspepsje w znakomitej większości cierpią osoby dorosłe ale ludzie młodzi też nie są na nią odporni.

Skąd bierze się niestrawność? – Dyspepsja przyczyny

Objawy jakie towarzyszą dyspepsji, a więc zgaga, wzdęcia czy bóle żołądka często towarzysza także zakażeniu helikobakterem. Z tego powodu dyspepsja może być wywoływana przez bakterię helikobakter, która jest zresztą przyczyną wielu różnych chorób związanych z układem pokarmowych. Helikobakter jest groźną bakterią, która może doprowadzić nawet do nowotworu. Dzieje się tak dlatego, iż bakteria ta uszkadza błonę śluzową żołądka co może prowadzić do wrzodów, zapalenia żołądka i właśnie groźnego dla życia nowotworu. Dodatkową złą wiadomością dotyczącą helikobaktera jest fakt, iż występuje on powszechnie, a w Polsce zaraża się nim nawet 80 proc. osób dorosłych. Wykonaj Test Obciążeń Organizmu i rozpocznij walkę z groźną bakterią!

Jak rozpoznać ciężką niestrawność? – Dyspepsja objawy

Objawy dyspepsji występują głównie w układzie pokarmowym, gdyż jest to dolegliwość ściśle z nim związana. Osoby cierpiące na tę dolegliwość często odczuwają ból w nadbrzuszu, usytułowany w dołku podsercowym, który określają jako najczęściej przerywany, rzadziej stały. Oczywistym objawem jest uczucie sytości zaraz po zjedzeniu pierwszych kęsów posiłku. Jest to uczucie pełności żołądka i dziwnym, trudnym do wytłumaczenia gnieceniu w nadbrzuszu. Z powodu tego symptomu często przerywamy posiłek, nie zjadamy tyle ile powinniśmy gdyż wydaje nam się, że więcej już nie zmieścimy. Może doprowadzić to do utraty masy ciała.

Ból, jaki jest odczuwany podczas dyspepsji jest ćmiący, czuje się gniecenie w dołku podsercowym i żołądku, dolegają również wzdęcia i ciężkie uczucie palenie w żołądku. Puste odbijanie się, nudności, zgaga i wymioty to kolejne objawy, których nie powinno się lekceważyć. Test Obciążeń Organizmu powinien być wykonany po zauważeniu takich objawów, by jak najszybciej rozpocząć kurację i pozbyć się dyspepsji.

Test Obciążeń Organizmu kontra dyspepsja

Dyspepsja dokucza coraz większej ilość osób, niestety wiele z nich ignoruje takie objawy jako zwykłą niestrawność, która z czasem przejdzie. Jednak dyspepsja nie przechodzi sama z siebie, a ignorowana może prowadzić do poważnych problemów. Test Obciążeń Organizmu poradzi sobie z tą chorobą i ujawni jej przyczyny. Bo to właśnie z nimi należy walczyć. Zalewani jesteśmy reklamami różnych środków, które pomagają w kojeniu objawów choroby. Lecz nie tędy droga. Aby skutecznie usunąć chorobę z naszego organizmu, należy zadbać o usunięci jej przyczyn. A tymi są obciążenia, które Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć. Obciążeniami mogą być pasożyty, mikoorganizmy, grzyby, reakcje autoimmunologiczne organizmu czy nadmiar toksyn w organizmie. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć co jest nie tak i pozwoli ci zadbać o siebie. Test nie trwa dłużej niż 45 min. jest bezbolesny i nieinwazyjny. Po diagnozie specjalista zaleci ci także indywidualną formę kuracji, która pozwoli ci powrócić do zdrowia.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *